1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 COG108
Ekonomik Faaliyetler
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG102
Jeomorfolojiye Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
09.30 - 10.20 2 COG108
Ekonomik Faaliyetler
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG102
Jeomorfolojiye Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
10.30 - 11.20 3 COG108
Ekonomik Faaliyetler
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG102
Jeomorfolojiye Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
11.30 - 12.20 4
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 COG106
Bölgesel Coğrafyaya Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG104
İnsan -Kültür-Mekan
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
14.30 - 15.20 7 COG106
Bölgesel Coğrafyaya Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG104
İnsan -Kültür-Mekan
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
15.30 - 16.20 8 COG106
Bölgesel Coğrafyaya Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG104
İnsan -Kültür-Mekan
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COGS110
Temel Bilgisayar Uygulamaları
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
147 Nolu Derslik
16.30 - 17.20 9 COG106
Bölgesel Coğrafyaya Giriş
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG104
İnsan -Kültür-Mekan
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COGS110
Temel Bilgisayar Uygulamaları
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
147 Nolu Derslik

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 COG214
Toprak Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG208
Tarım Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
09.30 - 10.20 2 COG214
Toprak Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG208
Tarım Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
10.30 - 11.20 3 COGS206
Beşeri Bölgeler Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
Öğretim Üyesi Odası 10
COGS204
Şehir Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
Öğretim Üyesi Odası 10
COG204
Volkan ve Kıyı Jeomorfolojisi
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
11.30 - 12.20 4 COGS206
Beşeri Bölgeler Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
Öğretim Üyesi Odası 10
COGS204
Şehir Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
Öğretim Üyesi Odası 10
COG204
Volkan ve Kıyı Jeomorfolojisi
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
146 Nolu Derslik
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 COG212
Türkiye İç Bölgeleri
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COG206
Uygulamalı Klimatoloji
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
337 Nolu Derslik
14.30 - 15.20 7 COG212
Türkiye İç Bölgeleri
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COG206
Uygulamalı Klimatoloji
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
337 Nolu Derslik
15.30 - 16.20 8 COGS202
Ekosistem Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
337 Nolu Derslik
COG210
Kuzey Amerika Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG206
Uygulamalı Klimatoloji
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COG202
Oseanografya
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
16.30 - 17.20 9 COGS202
Ekosistem Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Doç. Dr. EMRE ÖZŞAHİN
337 Nolu Derslik
COG210
Kuzey Amerika Coğrafyası
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. VEDAT ŞAHİN
146 Nolu Derslik
COG206
Uygulamalı Klimatoloji
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik
COG202
Oseanografya
Fen - Ed. Fak.-Coğrafya
Yrd. Doç. Dr. İLKER EROĞLU
146 Nolu Derslik

3. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1
09.30 - 10.20 2
10.30 - 11.20 3
11.30 - 12.20 4
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6
14.30 - 15.20 7
15.30 - 16.20 8
16.30 - 17.20 9

4. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1
09.30 - 10.20 2
10.30 - 11.20 3
11.30 - 12.20 4
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6
14.30 - 15.20 7
15.30 - 16.20 8
16.30 - 17.20 9